Benvolguts/des socis/es,

Com tots sabeu, avui és un dia important pel nostre club, celebrem el 92è aniversari del Club Joventut Badalona. 

La història de la Penya no tindria sentit sense tots els nostres socis i aficionats, que sou el motor real de la nostra entitat. Els últims anys han sigut especialment difícils i tot i les adversitats, sempre heu estat al costat del club.

En el dia d’avui, aniversari de club i després de segellar la classificació com a primers de grup de l’Eurocup, no podem deixar passar l’oportunitat d’agrair-vos tot el suport que ens heu donat. I no només de paraula, és per això que us informem que tots els socis podreu assistir a TOTS els partits de la fase final de l’Eurocup sense cap cost addicional, així com tots els partits de PlayOff que l’equip disputi al Palau Olímpic.


Feliç aniversari i Força Penya!